Leros Broker Hakkında

Leros, kurulmuş olduğu 1991 senesinden günümüze, hayat ve hayat dışı branşlarda, risk danışmanlığı ve sigorta aracılığı hizmetleri vermekte olan uluslararası bağlantılara sahip bir sigorta brokeridir.

banner

Bireysel ve Kurumsal Risk danışmanlığı alanlarında uzmanlaşmış olan ekibimiz müşteri ihtiyaçlarını, tecrübeleri doğrultusunda değerlendirerek bireylere ve kurumlara destek olmaktadır.

Böylelikle, sigortalılarımızda yarattığımız risk farkındalığı Leros’un kuşaktan kuşağa aktarılmış deneyimlerinin mirası haline gelmektedir. Müşterilerimiz hızla değişen piyasa koşullarında rekabet ederken onları yalnız bırakmadığımızı bilir ve güven ile yollarına devam ederler.

Ekibimiz

Özalp ASLAN

Stratejimiz

Leros Stratejisi “4 basamakta” daha etkin ve ölçülebilir sonuçları hedefler:

Analiz

Risk yönetiminde, basit işletme önlemleri ve uygulamalarının, karmaşık sigorta teminatları ile risk transferi kadar önemli olduğunu biliyoruz. Müşterilerimizin faaliyet gösterdiği sektörleri yakından takip ederek karşılaşabilecekleri riskleri tespit eder, ihtiyaçları doğrultusunda sürdürülebilir iş akışına odaklanırız.

Risk Modeli

İşletmelerin tercih ve riski taşıma kapasitelerine göre modellemeler yaparız. Teminatlar, muafiyetler ve özel şartlar bu aşamada şekillenir ve ihtiyaca göre ulusal veya uluslararası sigorta şirketleri ile görüşmeye başlarız.

Uygulama

En uygun maliyet, muafiyet yapısı ve geniş teminatları sunan sigorta şirketlerini şeffaf olarak değerlendirir ve müşterimize sunarız. Sektörel tecrübelerimize dayalı bilgi birimimiz ve öngörülerimiz bizi bu aşamada rakiplerimizden farklı bir konuma taşır.

Etkileşim

Müşterimiz ile dönem içerisinde nasıl bir yol izleyeceğimize dair olarak ortaklaşa bir aksiyon planı hazırlar ve takip ederiz. Karşılıklı bilgi alışverişine dayalı bir risk yönetimi yaparız.

Değerlerimiz

Şeffaflık

Şeffaflık ve güven önceliğimizdir.

Operasyon ve hasar süreçlerini karşılıklı iletişim ile yöneterek güvene dayalı bir risk yönetim modeli kurarız. Müşterilerimizi ziyaret ederek iş yapma modelimize ve piyasa koşullarına yönelik bilgi akışı sağlarken, karşılıklı iletişimde aktif rol almalarını arzularız.

image

Kalıcı Birliktelikler

Sürdürülebilir büyümenin, uzun süreli birlikteliklerden doğduğuna inanırız.

Kalıcı işbirliklerinin, sürdürülebilir büyüme üzerindeki pozitif etkisine odaklanırız. Hizmetlerimizi bu doğrultuda çeşitlendirir, müşterilerimizin hayat boyu çözüm ortağı olmayı hedefleriz.

image

Kesintisiz İletişim

Leros, müşterilerini yanıtsız bırakmaz.

İhtiyaç anında ulaşılabilir olmak müşterilerimize sözünü verdiğimiz esnek ve kesintisiz hizmetin anahtarıdır. Telefonda veya sahada, 7/24 kesintisiz iletişim kurmayı amaçlar, mesleğimizi bu bilinç ile sürdürürüz.

image

Kurum Kültürü

Kurum kültürüne ve gelişime önem veririz.

Bizi, biz yapan değerlerin başında çalışanlarımız ve bilgi birikimleri gelir. Profesyonellerimizi, güncel eğitimler ve sosyal etkinliklerle dinamik tutmayı amaçlarız. Fark yaratmaya odaklı kurum kültürümüz, çalışanlarımızın özgüveni ile yol alır.

image

Hizmet Tutkusu

Her yeni güne mükemmel hizmet tutkusuyla başlarız.

Güvenilir piyasa analizleri, çözüm odaklı yaklaşım ve kusursuz hizmet anlayışından doğan standartlarımızla sektörün değişmez oyuncularından biriyiz. Mükemelle olan tutkumuz, 30 seneye yaklaşan yolculuğumuzda binlerce müşterimize açılan kapımızdır. Yolumuza, her yeni sabaha, nasıl daha iyi oluruz sorusuyla uyanarak devam ederiz.

image

İş Ortaklarımız

allianz sigorta
anadolu sigorta
axa sigorta
acibadem sigorta
mapfre sigorta
sompo japan sigorta
unico sigorta
quick sigorta
dubai sigorta
türk nippo sigorta
türkiye sigorta
hdi sigorta
zurich sigorta

Hemen formu doldurun ve teklif alın

İhtiyacınız olan sigorta branşını seçin, en iyi fiyata beklemeden ulaşın!

Leros Broker

SİGORTACILIKTA SİZLERLE BİRLİKTE 33 YIL!